Seyredilmesi Gereken En İyi 3 film

68 views

Merhaba sevgili okurlar,

Bu yazımızda yakın zamanda vizyona giren ve mutlaka seyredilmesi gereken 3 filmi kısaca tanıtmak ve milyon dolarlar harcanan bu filmler için birkaç saatinizi ayırmanızı tavsiye edeceğiz. İşte size mutlaka izlenmesi gereken 3 kaliteli film.

brat

Furry

II..Dünya Savaşının son aylarındayız. Brat Pitt bu filmde üstün bir performans sergiliyor. Çavuş rolünde ve Sherman tankının komutanı. Alman topraklarında son temizlikler yapılırken kendisinin ve takım arkadaşlarının başına gelen inanılmaz olaylara savaşın kasvetli havası içinde tanık olacağız. Öldürmeye zorlanan çaylak ve ürkek askerin filmin sonlarına doğru arkadaşları tarafından makine olarak adlandırılmasını adım adım izleyerek yaşayacağız. Tankların amansız mücadelesini her dakikası aksiyon olan bu filmde tankın içindeymişiz gibi yaşayacağız.

Edge of Tomorrow

Subay Bill Cage çok yakın zamanda tüm dünyayı işgal eden Mimics adı verilen yaratıklarla savaşmak üzere karargaha gönderilen bir subaydır. Fakat generale savaşmak istemediğini söyleyince kendini bir er olarak savaşa hazırlık yapılan bir birlikte çantaların üzerinde bulur. Savaş deneyimi olmayan eski subay yeni er kaçınılmaz savaşa gider gitmez öldürülecektir. Fakat bu ölüm filmin başlangıcı olacaktır. Son derece eğlenceli ve aklın sınırlarını zorlayan bir film…  Tam da Tom Cruise’den beklendiği gibi..

 

chef-

Chef

Carl Casper  çok usta bir aşçıdır ve denetiminde bir çok eleman alışmaktadır. Çalıştığı restoran sanki kendisininmiş gibi arılar gibi çalışan Carl günün birinde çok medyatik ve çok hit getiren bir internet blog site sahibi bir müşteri tarafından teftiş edilecektir. En iyi yemekleri pişirmeye başlayan Carl kendini bu blog sahibine beğendiremeyecektir. Twitter üzerinden sanal savaş başlayacaktır. Acımasız blog sahibi kendi sayfasında Carl’ın yemeklerini kötüleyecek ve bu meseleyi bir kavgaya dönüştürecektir. Kendisi sakin ve masum profili çizecek ve Carl’ı bir canavar olarak gösterecektir. Kavganın sonunda Carl işten atılacaktır ve çalıştığı yerin kendisine ait olmadığını bir kez daha anlayacaktır. Yemek kamyonu ile lezzetli yemeklerini satmaya çalışan Carl’ın oğlu twitter üzerinden uğradıkları her noktaya müşteri çekecektir. Son derece eğlenceli ve kaçırılmaması gereken bir film.

Hepinize iyi seyirler…

1980 Mardin doğumluyum. Dicle üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Edebiyat bölümü mezunuyum. Evliyim. Ev hanımıyım. Boş zamanlarımı kitap okuyarak ve makaleler yazarak geçiriyorum. Gündemi takip etmek gezmek okumak araştırmak hobilerim arasındadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.