Harika Bir Makyaj Uygulaması

343 views

 

Her bayan her zaman güzel ve alımlı olunnamedmak ister bu doğru. Hatta öyle kızlar vardır ki sadece fotoğraf çekileceğini bilse, bir ton makyaj yapmaya her daim hazırdır. İşte sizlere bu konuda son derece pratik ve en önemlisi “doğal” bir uygulama önereceğim. Adı “you can make up”. Bir bayan olarak bu uygulamaya bayılıyorum! Üstelik ücretsiz!

Lens takmadan doğal mavi gözlerim, kusursuz çekilmiş eyelinerım ve uzun topaklanmayan kalıcı bir rimele sahip olabiliyorum! Ruj deseniz, fotoğrafın ışığına göre parlak yahut mat olarak kullabileceğiniz hatta saçınızın şeklini ve rengini de değiştirebileceğiniz bu uygulama ile son derece doğal ve hoş bir görünüm kazabilirsiniz.

Diğer uygulamaların aksine kimsenin anlayamayacağı son derece kusursuz ve doğal görünüm ile tüm cazibeyi üzerinize çekebilirsiniz. Elbette gözlerinizi kedi gözü gibi yapmazsanız!

8 yaşında "green crocodile" adlı ilk hikayemi yazdıktan sonra aktif olarak sürekli yazmaya devam ettim. Genelde bende saklı olsa da yazılarım, pek çok hikaye/deneme tarzında ödüllü yazılarım mevcut. Atçılık bölümünü bitirdikten sonra dikey geçiş yaparak veteriner fakültesini tamamlayabildim. Şu anda Türkiye'nin en en en doğusunda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görev almaktayım. Yaşasın memuriyet!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.