Yazmak…

86 views

Orta okul ve lise yıllarımda hep günlük tutardım. Yaşadıklarımı yazmak beni rahatlatırdı. Edebiyat derslerinde arada kompozisyonlarım beğenilirdi, okul gazetesine çıkardı. Fakat sonra yazmayı büyük ölçüde bıraktım. Çalışma hayatı, hayat mücadelesi derken yazmaya zaman ayırmak zor oluyor. Dakika.org yeniden yazmak ve insanlarla bir şeyler paylaşmak şansını getirdi bana. Sezer İltekin, bu güzel siteyi kurduğun için sana çok teşekkür ederim!

Yaklaşık 6 ay önce bir kızım oldu, ilk kez anne oldum. Blog yazarak beni takip eden insanlara yaşadıklarımı yazarak faydalı olabileceğimi, onlara güzel fikirler verebileceğimi düşündüm. Bugüne kadar internette hep tüketici konumundaydım, şimdi üretici konumda olacak olmak beni heyecanlandırıyor.

Seyahat etmeyi çok seviyorum. Öğrencilik dönemimde hep değişim programlarından faydalanmaya çalıştım, bursların peşinden koştum. Evlenene kadar yalnız gezdim. Evlendikten sonra eşimle beraber gezmeye başladık 2012’den beri. Şimdi hayatımın en büyük seyahatine çıkıyorum. Bu seyahat kızım Dora’nın büyüdüğünü görmek, onunla hayatı yeniden öğrenmek.

Dakika.org’da gezilerimi, tecrübelerimi sizlerle paylaşmayı umuyorum. Yakında yazmaya başlayacağım, görüşmek üzere!

1987 yılında İstanbul'da doğdu. TED İstanbul Koleji'nden mezun oldu. ABD ve İspanya'da eğitimine devam etti. Uluslararası ilişkiler ve yüksek lisans özel hukuk mezunu. İngilizce, İspanyolca konuşuyor . Evli, bir çocuk annesi. Seyahat etmeyi seviyor.

6 Comments

  1. zeynepciğim sana yakışır canım sabırsızlıkla bekliyorum senin kalemine çok güveniyorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.