Bir Haftasonu Klasiği Evde Film İzlemek

292 views

Yaşadığımız dünya üzerinde geçen her dakika teknoloji için farklı yenilikler sunmaktadır.  Bu yeniliklerden bir tanesi de DVD kiraladığımız dönemin bitmesidir. Artık insanların bilgisayarlarından kendi ev sinemaları oluşturduğu dönemdeyiz.

Yüksek çözünürlükte sunulan filmler kolay ulaşılabilir hale geldi. İnternet bize çeşitli ve sınırsız hizmetler sunmaktadır. Bilgisayarlar ya da mobil cihazlarla yüksek çözünürlükle film izleme seçeneği bu hizmetler arasında bulunur. Hd film izle sitesinde popüler ve kaliteli filmlere Türkçe dublaj veya orijinal diliyle ulaşılabilir. Sitede bunun yanında tek parça ve takılmadan film izleme seçeneği sunmaktadır. Türlerine göre kategorilere ayrılan filmleri IMDB puanlarına göre sıralayabilirsiniz ve izleyici yorumlarına göz atarak filmler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çizgi roman severlerin yakından tanıdığı DC Comics tarafından yaratılan Suicide Squad bütün kötü karakterleriyle yerini sinema salonlarında aldı. Aynı isimle sinema salonlarına çıkan Suicide Squad: Gerçek kötüler DC Comics hayranlarının merakla ve hayranlıkla izledikleri filmler arasında. Filmde devletin verdiği emir ile dünyanın en kötü insanlarını toplamak için hapisteki süper güçlü anti kahramanlar bir araya gelir ve gizemli bir suç örgütünü yenmek üzere macera başlar. Çoğu DC Comics çalışmasından aşina olduğumuz Joker karakterini ise bu filmde farklı bir oyuncu canlandırmaktadır. Warner Bros stüdyolarında hazırlanan suicide squad izle ile tek parça ve Türkçe dublaj olarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Sinemaseverlerin çok konuştuğu filmler arasında yer alan Sihirbazlar Çetesi filminin devamı olan Sihirbazlar Çetesi 2 bol aksiyonla beyazperdeye geri döndü. Evinizde sihirbazlar çetesi 2 izle seçeneği ile dostlarınızla adından sıkça söz ettiren sihirbazlık filmini izleyebilirsiniz. İzleyenlerin hayranlığını kazanan filmi yıldız oyunca kadrosuyla ve akıllara işlenmiş senaryosuyla Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmde yeni sihirbazlık projelerine başlayan ekibi artık daha fazla aksiyon ve macera beklemektedir çünkü tüm dünya bu çetenin peşinde olacaktır. Temposu düşmeyen bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sinemalarda daha önce yayınlanmış ve adından sıkça söz ettirmiş filmler izleyebilirsiniz. Evinizde yüksek çözünürlükte sinema keyfi yapmak ve daha fazla tek parça film izlemek istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.