Uçak Bileti Alacaklar İçin Birkaç Tavsiye

262 views

Son yıllarda havayolları en çok tercih edilen ulaşım yolları arasında yer almakta. Türkiye’nin diğer ucuna bile 2 saatte gidebilmek, birçok açıdan hayat kurtarıcı olabiliyor. Bunun dışında konfor ve ikram bakımından da çoğu firma takdir edilecek derecede iyiler. Tabi bu hizmetlerin karşılığını uçak biletlerinin fiyatlarına yansıtmayı ihmal etmiyorlar. Peki en uygun bilet nerede bulabilirim diyorsanız sizi en ucuz uçak biletini bulma garantisi veren ilk online bilet satış marketi biletbayisi.com ile tanıştıralım.

THY, Pegasus, AnadoluJet gibi firmaları barındıran Biletbayisi.com 1450 havayoluyla, karşılaştırmalı en uygun fiyatlarla hizmet veren arama motoru sayesinde istediğiniz tarihteki uçuşları sizin için sıralıyor. Tüm firmaların fiyatlarını aynı anda görebilmenize olanak sağlayan bu konsept, sizin en uygun fiyatı belirlemenizde yardımcı oluyor. Aynı zamanda ana sayfanın yukarısında bulunan firmalardan birisini seçerek, tek firmanın o tarihlerdeki uçuşlarını görebilirsiniz. En popüler yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar, kampanyalar, haberler ve kullanıcı yorumlarına da ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

3D security sistemi sayesinde güvenle kredi kartı bilgilerinizi verebilir, ister yurtiçi ister yurtdışı uçak biletlerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Sitede bulunan kampanyalar sayesinde çok daha ucuza uçmaya ne dersiniz? Kampanya bölümünden gitmek istediğiniz şehrin uçak bileti fiyatlarının ne kadardan başladığını görebilir ve o şehir hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nüfusu, iklimi ve bitki örtüsü, görülmesi gereken yerler, şehirdeki havaalanları, oteller gibi birçok bilgiye bu sayede ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyaların direkt mailinize gelmesini sağlayabileceğiniz küçük bir form sitede sizi bekliyor. Örneğin, İstanbul uçak bileti alıp gezmek için oldukça güzel bir şehir.

Bunlar bileti alana kadar. Peki bileti aldıktan sonra iş bitiyor mu? Bazı havaalanlarının bir kötü tarafı ise uçağın kalkış saatine 45 dakika kala hiçbir işlem yaptıramamanız. Uçağınızın kalkmasına 40 dakika kaldıysa ve siz daha check-in yaptırmadıysanız uçağa alınma ihtimaliniz sıfır. Biletbayisi.com bunu da düşünmüş ve uçağınızın kalkmasına 20 dakika kalaya kadar uçağınıza girebilmeniz için siteden online yapabileceğiniz check-in panosu hazırlamış. Uçağı kaçırmak üzere olduğunuzu fark ettiğiniz an cep telefonundan yapacağınız küçük bir işlemle biletinizi yanmaktan kurtarabilirsiniz. Eğer başka bir şehirde oturuyorsanız, gezmeye İstanbul’dan başlamalısınız.

Biletbayisi.com’un kolaylıkları burada bitmiyor. Aynı site üzerinden uçak bileti aldığınız gibi otobüs biletinizi alabilir, araç kiralayabilir, istediğiniz şehirdeki bir otelde oda ayırtabilirsiniz. Seyahatiniz için gerekli ne varsa biletbayisi.com sizin için düşünmüş ve tasarlamış. Ucuz bilete ve daha birçok kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Küçük bir bilgi: Ankara – İstanbul arası gibi bir saatlik uçuş gerektiren mesafelerde, yedek yakıt dahil yaklaşık 6000 kg (6 ton) uçak yakıtı kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.