Mobil Uygulama İncelemeleri Seçim Yapmamızı Kolaylaştırıyor

233 views

Hepimizin elinde Symbian işletim sistemli Nokia’lar varken hiç birimiz telefonumuza bu kadar bağımlı değildik. Aslında telefonlar o zaman konuşmaktan başka pek bir işe de yaramıyordu. Şimdi ise internete rahatlıkla girip bankacılık dahil her işlemi telefonlar üzerinden yapabiliyoruz. İnternet üzerinden müzik dinleyebiliyor, oyun oynayabiliyor, mesleğimizle ilgili uygulamaları kullanabiliyoruz. Fakat birçok uygulama üretici olduğu için bir konuda birden fazla uygulama oluyor. Mobil uygulama incelemeleri sayesinde seçim sorunu ve zaman kaybının önüne geçiliyor.

Aklıllı telefonları eşimizin/sevgilimizin elini tuttuğumuzdan çok tuttuğumuz düşünülürse, yaptığımız her işte ondan yardım almamız son derece mantıklı. İngilizce çeviriler, karmaşık hesap teknikleri, uçak bilgileri, otobüs saatleri gibi günlük hayatta ihtiyacımız olan çoğu konuda akıllı telefonumuzdaki uygulamalardan yardım alıyoruz. Bu uygulamaların bazıları gerçekten hayat kurtarıyor. Bazıları ise tamamen reklam yüklü, para kazanmaya yönelik sahte uygulamalar oluyor.

Zaman İsrafının Önüne Mobil Uygulama İncelemeleri İle Geçin

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları, Play Store’deki kullanıcı yorumlarının uygulamayı indirmedeki etkisini çok iyi bilir. Çoğu insan bu yorumlara göre uygulamalar arasından tercih yaparak indirir. Ama bu yorumların doğru ve akılcı olduklarını nereden biliyoruz?

Mobil uygulama indirenlerin pek çoğu günlük yaşamlarında teknoloji ve programlama konusunda hiçbir şey bilmeyen insanlardan oluşuyor. Hatta bunların bazıları akıllı telefon ile yeni tanışmış oluyor. Yani uygulamadan memnun kalmamış olmaları, uygulamanın kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Profesyonel olarak mobil uygulama incelemeleri yapan insanlar var. Programcı olan bu insanlar Youtube üzerinden veya internet siteleri aracılığıyla insanlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Doğru Mobil Uygulama İncelemeleri Yapan Ekibi Keşfetmek

Ülkemizde müdavimcilik olduğu için, bu konuda bile insanlar yalnızca tek kişinin sözlerine inanmayı uygun buluyor. Halbuki internet bu konuda çalışan insanlarla dolu.

Profesyonel olarak mobil uygulama incelemeleri yapan, incelemeler hakkındaki haberleri insanlarla buluşturan internet siteleri arasında HaberTekno da bulunuyor. YouTube üzerinden yapılan incelemeleri yetersiz bulanlar için geniş inceleme yazıları da sitede bulunuyor. En son çıkan uygulamaların teknik özellikleri, telefon uyumları bu incelemelerde anlatılıyor.

HaberTekno.com’u sosyal medya’da takip edin:

Facebook: https://www.facebook.com/haberteknocom
Instagram: https://www.instagram.com/habertekno
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/habertekno.com

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.