İngilizce Öğrenmenin Yepyeni Yöntemi Open English

331 views

İngilizce, artık olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline dönüştü. Yurt dışına çıktığımızda ihtiyaç duyacağımız gibi, yurt içinde de sıklıkla İngilizce’ye ihtiyaç duyuyoruz. Ülkemizde, okullarda verilen İngilizce eğitimi bildiğiniz gibi yeterli değil. İlkokuldan, lise son sınıfa kadar her yıl İngilizce dersi alan bir öğrenci, liseden mezun olduğunda ezberlenmiş birkaç cümle dışında İngilizce konuşamıyor. Günlük hayatta konuşulmayan bir dili öğrenmek elbette kolay bir iş değil. Bunun için özel çaba ve ciddi bir zaman gerekir. Bu sorunu çoğu zaman gidip kayıt olduğunuz ve haftanın belli günlerinde katıldığımız bir İngilizce kursuyla çözebilirsiniz. Peki ya kursa gidecek vaktiniz yoksa?

Çare Open English!

İnternet üzerinden İngilizce öğrenmek desem çok klişe bulacaksınız belki de ama bunun mümkün olduğuna ikna olmak için yazıyı okumaya devam etmenizi öneririm. İnternet üzerinden katılabildiğiniz bir İngilizce kursu düşünün. Bu sıradan bir ingilizce öğrenme sitesi değil. Dünya çapında faaliyet gösteren, 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden canlı ingilizce derslerine katılabilidiğiniz bir sistem Open English.

Evinizin İçinde Kocaman Bir Sınıf

Eğitimlerin canlı olması neye yarar ki? Herhangi bir İngilizce eğitim videosu da aynı şey değil mi? Elbette değil. Bu sınıflarda dersi sadece izlemiyorsunuz, istediğiniz anda ve istediğiniz yerde hocaya soru sorabiliyor, kafanızdaki soru işaretlerini giderebiliyorsunuz. Bu bir online İngilizce öğrenme sitesi ve ihtiyacınız olan tek şey bir mikrofonlu kulaklık! Bu harika bir şey değil mi? Bir konuyu öğrenmenin en iyi yolu, o konuyla ilgili bir uzmana aklınıza takılan soruları sormaktır.

Eğitimcilerin Ana Dili İngilizce Olursa

Bir dili, o dili konuşan insanların ağzından duyarak öğrenmek, o dili en doğru şekilde öğrenmenin güzel bir yöntemidir. Open English‘te öğretmenlerin ana dili İngilizce olmakla birlikte aynı zamanda eğitimciler, etkili öğretme teknikleri konusunda eğitimlerini tamamlamış, özel sertifikalı kişilerdir. Zaman problemi yaşıyor ve aynı zamanda etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız sizin için bir numaralı seçim Open English olacaktır.

Sonuç Önemlidir

Kurstaki bütün dersleri başarıyla tamamladığınızda (buna okuma, anlama ve konuşma dahil) Open English size bir akıcılık sertifikası veriyor. Bu sertifika ile İngilizce eğitiminizi resmi olarak da kanıtlamış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.