En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

721 views

Yılbaşının yaklaşmasıyla insanlarda her yıl olduğu gibi yine bir telaş, yine bir coşku. Yılbaşı gecesi için kıyafetler seçiliyor, ağaçlar süsleniyor, yılbaşı hediyeleri alınıyor. Türkiye’de ‘’Yılbaşı’’ kavramı biraz daha zayıf kalsa da dünyanın dört bir yanında kutlamalar ile yeni yıl karşılanıyor. Eğer sizde yeni yıla girerken ne hediye alacağına karar veremeyenlerdenseniz gelin beraber birkaç yılbaşı hediyesi kategorisine göz gezdirelim.

Kitap Canavarlarına

book-tumblr-photography-wallpapers-1Eğer benim gibi kitap canavarı bir arkadaşınız varsa hediye düşünmenize hiç gerek yok.  Ona hediye edeceğiniz bir kitap, onun hayallerine bir dünya daha eklemek demektir. Bu günlerin en çok satanlar listesinde olan Ayşe KULİN- Tutsak kitabı ve çok daha fazlası için buraya bir göz gezdirin derim. Arkadaşınız çok sevinecek.

Müzik Tutkunlarına

Apple-y-beatsHediye almak istediğiniz arkadaşınız ne tür müzik seviyor? Belki bangır bangır şarkılar ile içindekilerini dışarı yansıtmayı, belki de kulaklığını takıp bu dünyadan soyutlanmayı seviyordur. Sevdiği türe göre ona bir single çıkartıp hediye edebilirsiniz tabii, o size kalmış. Ama bence daha kolay bir yol var. Kulaklıklara ve sinema sistemlerine bir göz gezdirin derim.  Ah! Bu arada 5+1 sinema sistemi almayı planlarsanız lütfen arkadaşınızı uyarın. Komşular kapıya gelebilir.

Oyun Düşkünlerine

Tapety-the-sims-3-19625560-1680-1050Bütün günü bilgisayar başında oyun oynayarak geçiren bir arkadaşınız mutlaka vardır. Herkesin var. Hediye almak bu tür arkadaşlar için çok daha kolay. Arkadaşınıza gittiğinizde oyunlarına bir göz atın. Sonuçta elinde olan bir oyunun aynısı almak onu hayal kırıklığına uğratabilir. Daha sonra Hepsiburada.com da yüzlerce oyun arasından seçim yapmak size kalmış. Benim favorim  ‘’The Sims 3 Ambitions’’. Buradan bir göz atın derim.

Küçük Oyunculara

mjcbrvjd5pu-mm-Çok oyun oynayan arkadaşınıza bir PC oyunu aldınız. Peki ya küçük yeğeniniz? O daha bilgisayar başında oyun oynayamayacak kadar küçük ama onu da düşünmek gerek. Birbirinden güzel eğitici oyuncaklarla onu mutlu edebilirsiniz. Yapbozlara da bir göz atın derim.

Kozmetik Sevenlere

roses-chanel-perfumeYapılan bir araştırmaya göre insanlar en son kokuları unuturmuş. Bu yılbaşı ona unutulmaz bir şey vermek istiyorsanız yüzlerce parfüm seçeneği burada sizinle.

Elinden Telefonu Düşürmeyenlere

0bNZ0RAh bu yeni nesil! Elinde telefon olmayan genç yok. Telefonun bu kadar hayatımıza girmesiyle kurduğumuz cümleler bile değişti. Artık ‘’telefonumun şarjı bitti’’ demek yerine, ‘’şarjım bitti’’ diyoruz. O zaman bu yılbaşı şarjının bitmesini istemeyenlere taşınabilir şarj almaya ne dersiniz? Modellere buradan ulaşabilirsiniz.

 Yılbaşı Demek

Christmas-Lights-Wallpaper-01Peki arkadaşlarınıza bu hediyeleri nerede vermeyi planlıyorsunuz? Hadi gelin evde bol süslü ve büyük bir yılbaşı ağacı olan bir ortam yaratalım. Bu güzel yılbaşı ağaçlarına ve tüm bu süslere ulaşmanız da çok kolay. Hem de eve taşıma zahmetiniz yok. Bir tık ötenizde. Hadi inceleyelim.

Ortam Hazır, Ya Eğlence?

scrabbleO kadar arkadaşla yılbaşı gecesi yapılacak en güzel şeylerden biri, üçten geri saymadan önce oturup oyun oynamaktır. Benim favorim scrabble, peki ya sizin? Yılbaşına özle fiyatlar burada.

En Önemli Kişiye, En Büyük Hediye!

iphone6s-rose.0Ben çok daha büyük bir sürpriz yapmak istiyorum diyenleriniz vardır.  İphone 6S sizin için mükemmel bir seçim. Hem de karşınızdakini mutluluktan ağlatabilirsiniz. Tüm özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yılbaşının yaklaştığı bu günlerde hazırlıklara başlasanız iyi olur. Aksi takdirde yetiştiremeye bilirsiniz.  Şimdi tek yapmanız gereken bilgisayarınızın başına geçmek ve hediyelerinizi seçmek. Hem de % 50’ye varan indirimlerle. İyi alışverişler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.