Ultrashape V3 ile Yağları Yok Edin

557 views

Ultrashape V3 teknolojisinin etkisi, ultrason ve bipolar radyofrekans dalgalarının sinerjisi ve ses dalgalarının sayesinde yağların kırılması olarak adlandırılabilmektedir. Ses dalgalarının kullanılmasına yönelik olarak geliştirilmiş bu sistem, bölgesel incelmenin yanı sıra tıp alanında da bazı hastalıkların da tedavisinde etkin bir rol oynamaktadır.

Ultrashape V3 hangi sağlık sorunlarında kullanılır?

Ultrashape V3 teknolojisi böbrek taşlarının kırılmasında, var olan bazı tümör hücrelerinin küçüktülmesinde ve en önemlisi de fizik tedavi alanında ses dalgalarının kullanılarak tedavi edilmesinde kullanılabilmektedir. Yine bunların yanı sıra ise özellikle kadınların korkulu rüyası olan yağ fazlalıklarının da parçalanıp, daha sonrasında da vücut tarafından dışarı atılması da sağalanabilmektedir.

Ultrashape v3 avantajları nelerdir?

Ultrashape v3 sisteminin bilinen en önemli avantajlarından biri şüphesiz ki yağ hücrelerini taşımakta olan yağ hücresi zarları ile birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılıyor olmasıdır. Buna bağlı olarak anlaşılır ki yağlı bölgede kalıcı bir zayıflama sağlanacak ve kilo koruma sürecinde kişi tekrar aynı bölgede eskisi gibi bir yağlanmayla karşılaşmayacaktır.

Thermage yöntemi de yine İstanbul Nişantaşı’nda faaliyet göstermekte olan Quartz Kliniğinde, oldukça sık uygulanan ve en önemlisi de uzman doktorların gözetiminde uygulamaların yapıldığı bir işlemdir.

Quartz Clinique,  estetik cerrahi, medikal estetik diş sağlığı ve estetiği, kadın sağlığı ve anti-aging konusunda yaklaşık 2 yıldır hizmet vermekte olan ve Dr. Leyla Arvas ve Dr. Medine Ayşe Arvas Uluğ tarafından kurulmuş olan bir kuruluştur. Thermage uygulaması gibi daha birçok farklı teknolojinin yer aldığı klinikte sizler de yer almak ve bu harika aileye dahil olmak için geç kalmayın!

Thermage nedir?

Thermage işlemi, radyo dalgalarının kullanılması ile cilt ve cilt altı dokuları üzerinde yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratmaktadır. Buna bağlı olarak da söylenebilmektedir ki cilt altında yer alan  kolajen dokunun uyarılarak, zaman içerisinde de cildin yenilenmesi, sıkılaşması, sarkmaların azalması ve gençleşmesini sağlamaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için sizleri www.quartzclinique.com’a bekliyoruz!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.