Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisleri

591 views

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak kanalizasyon arızası, tıkanması ve temizlenmesi için profesyonel firma ihtiyaçlarınıza tam çözüm sunmaktayız. Mutfaktaki veya banyodaki olsun her sıhhi tesisat için özel formüllerimiz vardır. Tuvaletin kanalizasyonundaki taşma ve atık problemleri için neler yapabildiğimizi anlatalım.

Tuvalet tıkanıklığı açma aşırı ödemeler yapmadan çözümleri sunmaktadır. Uzun bir sopa ile tuvalet temizleme işlemleri değil, tuvaletin ilk metresinden 30 metreye kadar kanal içine yerleşebilen robot cihaz helezon yayı ile sorunsuz ve hemen düzelebilecek kanalları hedefliyoruz. Sayısız kere kullanıldı ve sonuç her zaman verimli olmuştur. Tuvalet açan ustalarımız, örneğin klozet tıkanması için kamera takıp klozetin S ve pimaş borularına bakar. Klozet S borusu temizleme işlemleri yapabildiğimiz gibi devamındaki kısımlarda helezon yayın geçmesi ile oradaki tüm maddelerin bir çırpma teli vazifesi gören helezon yay ile yapıştıkları konumdan uzaklaşması sağlanır. Daha derine ve sorunun daha kökenine inilmesi ile sorunsuz diyebileceğimiz tuvalet atık suyu ve maddelerden kurtulabileceksiniz. Tıkanmış tuvaletleri garantili açan firmamız ile tuvalet giderinin korunma altına alınması ve kırılmasının önlenmesi karşısında da etkili olan bu formülü öneriyoruz.

Web Sitemiz : http://tuvalettikanikligiacma.blogspot.com.tr/

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile dıştan bazı ses ölçümleri ile sızdıran giderlerin bulunması yapılabilir. Kimyasal ilaç kullanılması ile onarım işlemleri mümkündür. Kırmadan pimaş boru açan İstanbul tesisat firması olarak bahçedeki fosseptik giderlerini de temizleme işlemlerini bizden alabilirsiniz. Tüm ayrıntılı bilgiler için bizlere ulaşınız.

Mecidiyeköy servisimiz açıldı:
http://tuvalettikanikligiacma.blogspot.com.tr/2016/07/mecidiyekoy-tuvalet-tikanikligi-acma.html

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.