Kaptansız Tekne Kiralama

296 views
Tekne Kiralama

Uzun süredir hayatımızın bir parçası olan pandemi nedeniyle günlük hayattan fazlasıyla bunalmış olabilirsiniz. Bu noktada herkesin en çok ihtiyaç duyduğu şey iyi bir tatile çıkmaktır. Herkesin hayalini kurduğu o tatili hak ettiğinizi düşünüyoruz! Hemen yanı başınızdaki Platin Yachting & Sailing ile sizleri bütün sıkıntılarınızdan uzaklaştıracak tatile kavuşabilirsiniz. Serin sular üzerinde gerçekleştireceğiniz bir mavi yolculuk kaybettiğiniz enerjinizi geri toplamanıza fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu nedenle kaptansız tekne kiralama seçenekleri tam size göre!

Denizlerin kaptanı olabileceğiniz bu yolculuklar sizlere hem tatil hem de eğlenceli bir macera olacaktır. Platin Yachting & Sailing teknelerini kiralayarak, sabit ve standart bir tatilden kurtulabilirsiniz. Dilediğiniz yere açılabileceğiniz ve serin sularda yüzebileceğiniz kaliteli bir tatil fırsatı sizleri bekliyor…

Kaptansız Tekne Kiralama ile Mavi Yolculuk

Kaptansız tekne kiralama seçeneğinden yararlanıp mavi bir yolculuğa çıktığınızda gerçek bir tatilin nasıl olabileceğini göreceksiniz. Çünkü bu tatillerde tamamen kendi başınıza kalabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle geçireceğiniz kusursuz anların tadına çıkarabileceğiniz bir yolculuğu deneyebilirsiniz. Gerçek bir tatil severin istediği her şeye sahip olan bu tekneler sizlere hem kalite hem de büyük bir konfor sunacaktır. Böylece 5 yıldızlı bir otelin rahatlığına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda büyük bir maceranın da içerisinde yer alacaksınız.

Platin Yachting & Sailing teknelerinin sahip olduğu son teknoloji donanımlar, eşi benzeri olmayan bir tatilden daha fazlasını sunar. Çünkü bu teknelerde eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak LED TV, DVD ve üstün kalitelere sahip müzik sistemleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra eğlenceli su sporları gerçekleştirebilmenizi sağlayacak ekipmanlar da mevcuttur. Bütün bu imkanlara ve çok daha fazlasına https://www.platinyatcilik.com/gulet-kiralama/ aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kaptansız Tekne Özellikleri

Fethiye, Marmaris ve Bodrum gibi eşsiz güzelliklere sahip beldelerimizdeki tatillerden alacağınız keyfi, kaptansız tekne kiralayarak ikiye katlayabilirsiniz. Böylece hem doğal güzelliklerin tadını doyasıya çıkarabilir hem de konforunuzdan bir an bile ödün vermeyebilirsiniz. Platin Yachting & Sailing tekneleri sizlere konforlu bir tatil sunabilecek pek çok imkana sahiptir. Bu imkanlardan bazıları şunlardır:

  • Hem açık hem kapalı yemek yeme alanları,
  • Tam donanıma sahip bir bar,
  • Amerikan bar,
  • Tam donanıma sahip bir mutfak.

Üstelik kiralayacağınız teknelerde, sizlere hizmet vermek amacı ile bulunacak profesyonel personeller de yer alır. Böylece kusursuz bir hizmet ile birleşen konforlu tekneler sizlere hayallerinizdeki tatili sunar. Teknelerin modelleri ve imkanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaptansız Tekne Kiralama Fiyatları

Platin Yachting & Sailing tarafından sunulan kaptansız tekne kiralama hizmeti sizlere en unutulmaz tatili yaşatacaktır. Bu teknelerde konaklayan misafirler üstün kalite standartlarına sahip özelliklerden yararlanırlar. Bu kaliteli hizmetlerin ve konforlu imkanların var olması kaptansız tekne kiralama ücretlerini de etkileyecektir. Fiyatları belirleyen faktörlerden bazıları aşağıda listelenmiştir:

  • Teknenin içerisinde bulunan jakuzi ya da jet-ski gibi imkanlar,
  • Teknede çalışacak personel sayısı,
  • Teknenin kaç günlüğüne kiralanacağı,
  • Kiralanacak tekne türü ve boyutu.

Bu ve benzeri etkenler değerlendirilerek hazırlanan mavi yolculuk tatilleri kesinlikle harcadığınız paraya değecektir.

Neden Kaptansız Tekne Kiralama?

Platin Yachting & Sailing bünyesinde yer alan bütün tekneler, sizlere serin sularda geçen keyifli bir mavi yolculuk deneyimi sunar. Bu tatili daha keyifli hale getirebilmenizin yolu ise kaptansız kiralamayı tercih etmenizdir. Eğer kaptanlık bilginiz varsa tamamen kontrolü ele alabileceğiniz bir maceraya çıkabilirsiniz. Böylece hem sevdiklerinizle daha özel dakikalar geçirebilir hem de özgürce rotanızı belirleyebilirsiniz. Platin Yachting & Sailing eşsiz ayrıcalıklarından yararlanmak ve unutulmaz bir mavi yolculuk yapmak için https://www.platinyatcilik.com/mavi-tur/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.