İstanbul Su Kaçağı Bulma Firmaları

841 views

İstanbul su kaçağı bulma firmaları arasında yer alan çözüm Merkezi firmamız kırmadan kameralı cihazla noktasal olarak arıza tespiti yapmaktadır. İstanbul genelinde aynı fiyat tarifesi üzerinden tespit yapıyoruz. Tespit ediltikten sonra onarım işlemlerinide 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

İstanbul su kaçağı bulma ile delinmiş ve atık su sızdıran sıhhi tesisatın test pompası ile araştırılmasına ne dersiniz? Kuracağımız küçük bir cihaz ile örneğin lavabo giderindeki sızıntıları cihaz ile bularak o noktalara kapatıcı sıvılar ekleyebiliriz. Devamlı klozet sızdırması, tuvaletten at kata su sızması gibi sayısız sorunlarda aynı zamanda kamera yerleştirip o noktaları da görebiliriz.

Su sızıntısı bulma ve Onarım

İstanbul su sızıntısı bulma servisi olarak kazan, kalorifer tesisatındaki sızıntıları da bulabiliriz. Petek vanası su damlatıyor ise çürüyen veya suyu yeterince tutamayan parçaları hemen değiştirebiliriz. Kalorifer peteği delindi ise kombiniz varsa basınç rakamlarını kontrol ederiz. Genelde 1,5-2 bar ölçüsünün altına sarkmış ise kalorifer borusu su kaçırıyor demektir. Kombisiz evlerde sızdıran peteği onarmak için teşhis aşamasında peteğin kenarına test pompası takarız ve ölçüm yaparız. çalışmanın neticesinde petekler için kullanılacak ve petek suyu sızmasını ilaç ile durdurabilecek bir kimyasal kullanırız. Ne derece etkili olduğunu tekrar son değerlere bakarak noktalayabiliriz. Petekten akan suların alt katın duvarı ve tavanından damlaması veya apartmanın farklı yüzeylerinde bu türde belirtilerin olmasında kesinlikle bizleri aramalısınız. Kalorifer tesisatının sıklıkla suyunun azalması ve bunu devamlı kombi ile tedarik etmeniz ilerde o küçük delinme türlerinin daha ileriye ulaşmasına neden olabilir. Ayrıca kalorifer peteklerini sökmeden bu yöntem ile metal kısımların onarılmasına imkan tanımış olursunuz.

Alt kata su akıtan su tesisatını bulmak için genelde alt kat komşunuzun da evde olduğu bir gün için bizleri aramanızı öneririz. Mutfaktaki fayanstan su geliyor ise oradaki tür damlama türünde değil de daha çok sızdırma olabilir. Delinmiş su tesisat borusunu kırmadan cihaz ile bulmak için bizler zemin tarama sistemlerini kullanırız. Yerleştirilecek ses detektörü ile ses titreşimlerinin uygun frekans aralığının cihaz ile yapılmasından sonra ne kadar hasarlı duruma gelmiş borular varsa o noktaları tam olarak buluruz. Getirdiğimiz matkap ile yüzeyin kırılmasından sonra onarımı yapılacak su tesisatının tekrar sızdırmaya karşı kontrol edilmesi ve suyu kaçırmayacağından emin olmak için bir dizi güvenlik tedbirleri uygularız. Kesim yapılacak borunun yerine ek parçanın takılması veya ilgili boru uzunluğu parçası kadar alanın kırılacak onarıma geçilmesi gibi işlemler ivedilikle yapılırken, su tesisat borusunu onarırken kırılan duvarı ve fayansı da onarmak için ekiplerimiz görev başındadır.

Telefon : Avrupa : 0212 544 36 75 Anadolu : 0216 612 55 90

Site : http://www.istanbulsukacagibulma.com/

Mail : [email protected]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.