İstanbul Petek Temizliği

536 views

İstanbul petek temizliği geleneksel ve eskide kalmış yöntem ile değil, yeni nesil modern ve kaliteli kalorifer temizleme için kullanılan cihazlar ile hizmet vermektedir. Hatalı, eksik ve kusurlu işlemler değil, çalışma sonrasında düşürücü etkide doğal gazdaki rakamlara yönelik olumlu denebilecek etkiler ve en güzeli doğru düzgün ısıtmayan petekleri onarmak ve ısıtmasını sağlamak için amaçlara da hizmet etmekteyiz.

Web sitemiz : www.istanbulpetektemizligi.com/

İstanbul petek temizliği haftalar içinde iyileşecek kalorifer değil, 3 saatte komple tüm bina içi peteklerin bakımını yapmaktadır. 100’lerce litre sıvı ve içerisinde pislik biriktiren peteklerden bahsediyoruz. Bunun için dakikada 100 litre su çekip ve aktarım hızına erişebilen cihaz kullanmaktayız. Radyatör içindeki tüm kirli suyun kireç, pas, çamur ile birlikte cihaz kullanılarak çekilmesi, arıtılması ve solüsyon kullanarak petek içinin temizlenmesi gibi işlemleri başlatmak için havlupan alanını kullanırız. Hem su çekme hem de aktarım olarak iki aşamalı yaparken ilaç kullanıp petek içindeki katmanları temizler ve özellikle cihaz içindeki alanda bu birikimlerin, petek suyunu soğutan nesnelerin tam olarak alınmasını sağlarız. Kısa sürede bu çalışma son bulur ve şebeke suyunun aktarılması sırasında bu sefer metal açısından zarar oluşturmada koruma yapabilecek bazı ek kimyasalları da ekleyerek çalışmaları genişletiriz.

Petek temzliği nasıl yapılır bilgi için ; http://istanbulpetektemizligi.com/Petek-Temizliği-Nasıl-Yapılır.php

İstanbul petek temizliği uzman kuruluşumuz ile peteklerin rahat çalışmasını sağlarız. Petekteki kirli maddelerin kombiye gelmesinin engellenmesi, kombinin petek için kullandığı doğal gazı azaltmak ve ısınamayan odaların sıcaklığını garantili artırmak gibi sayısız işlemleri bu şekilde bizden alabilirsiniz.

Pete temizliği fiyat bilgisi için ; http://istanbulpetektemizligi.com/Petek-Temizleme-Fiyatları.php

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.