Garantili Klima Servis Hizmeti İçin Atek Servis

297 views

Atek Servis 2006 yılından bu yana önce İstanbul Maltepe’de daha sonra Pendik’te açtığı şubeleri ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde teknik servis hizmeti veren bir firma olarak İstanbul ili ve çevre illerde klima servisi hizmeti vermektedir. Klima konusunda yeni teknolojileri takip ederek, sistemler hakkında personellerinin sürekli olarak eğitimlerine önem veren ve kurumsal müşterilerle en iyi hizmet ilişkisini kurmaya çalışan firma; en uygun fiyatlarla servis hizmeti sağlamak için çalışmaya devam ediyor. Gezici servis araçları sayesinde çağrı merkezi üzerinden servis hizmeti almak için iletişime geçen bireysel ve kurumsal müşterilere cevap verme amacıyla hızlı bir şekilde uzman bir ekiple adrese hizmet veren firma klimaların tamirlerini bulundukları yerde gerçekleştiriyor.

Sağlıklı Kullanım İçin Klima Bakımı Aksatılmamalıdır

Ev ve işyerlerinde, alanda bulunan havanın soğutulması, temizlenmesi ve ortamda hava sirkülasyonu sağlanması için kullanılan klimaların birçok farklı marka ve çeşidi bulunmaktadır. Kullanılan klimanın markası ve türü her ne olursa olsun Atek Servis firması tarafından yerinde servis avantajı ile bir yıl garantili uygun fiyatlı klima bakımı yaptırılabilir. Klimaların çalışma düzenlerinin ilk günkü kadar verimli bir şekilde devam edebilmesi için her yıl periyodik olarak cihazların bakım işlemlerinin yaptırılması gerekir. Bakımı yaptırılmayan cihazlar ortamdaki hava soğutma ve temizleme işlemlerinde sağlıklı hizmet veremeyecektir. Bu nedenle profesyonel teknik servis elemanları tarafından cihazların bakımları yapılarak hem sağlıklı bir kullanım sağlanmalı hem de insan sağlığı korunmalıdır.

Atek Servis Sayesinde Servis Hizmetlerine Kolay Ulaşım

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ile çevre illerde ısıtma ve soğutma sistemleri hakkında teknik servis hizmeti alabilmek için Atek Servis Profesyonel Servis Hizmetleri firmasından pratik bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmanın çağrı merkezine ulaşarak servis kaydı başlatmanız durumunda en hızlı şekilde iki kişilik profesyonel bir ekip cihazınızın bulunduğu yere gelerek en uygun fiyatlarla bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi sunan servis hizmetini sizlere sunacaktır. Firmanın hizmetlerini detaylı bir şekilde incelemek için web adresi servisusta.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.