Filo Kiralama Hizmetlerinde Türkiye’nin Lider Markası

124 views

Şirketiniz ya da kendiniz için ihtiyacınız olan aracı satın almak yerine uzun dönem kiralayabilirsiniz. Hedeflediğiniz başarıya hem daha hızlı hem de daha ekonomik ulaşabilmenizin en avantalı yolu filo kiralama hizmetleridir. Rekabetin çok yoğun olduğu iş dünyasında zaman ve hız çok değerlidir. Bu nedenle siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın, bırakın gerisini Reis Bireysel Kiralama firması düşünsün.

Sektörde 40 yıla yakındır hizmet veren Reis Bireysel Kiralama, filo araç kiralama seçenekleri ile büyük avantajlar sunuyor. Şirket sermayenizi araç satın alarak bağlamadan ve satın alma finansmanı ile uğraşmadan istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. İster tek bir araca isterseniz çok sayıda araca ihtiyacınız olsun, Reis Bireysel Kiralama hizmetleri daima en avantajlı seçenektir.

Zamanla Yarışan ve Prestije Önem Veren Kişiler Buraya

Hayalinizdeki aracı yükleri ile beraber almak zorunda değilsiniz. Araç alımlarında kullanılacak sermaye ile işinizi daha da büyütebilirsiniz. Sizlere bu fırsatları sunan Reis Bireysel Kiralama firması, yıllık araç kiralama hizmetleri ile profesyonel güç kaynağınız olmaktadır. Kiraladığınız aracın bütün yasal sorumlulukları Reis Bireysel Kiralamaya aitken, aracın bütün fonksiyonel faydaları sizlere sunulmaktadır.

6 aydan 12 aya kadar araç kiralama hizmeti veren Reis Bireysel Kiralama bünyesinde 2000’den fazla son model ve sıfır kilometre araç bulunmaktadır. Araçların her türlü bakımları yapılmış olarak sizlere teslim edilir. Canlı destek ekibi ile 7/24 web sitesi üzerinden hizmet sunan Reis Bireysel Kiralama, Ankara’dan Türkiye’nin bütün noktasına ulaşmaktadır.

Filo Araç Kiralamanın Avantajlarından Sizlerde Yararlanın

Günümüzde küçük ya da büyük bütün işletmeler satış, pazarlama ya da lojistik gibi fonksiyonlar için binek araçlara ihtiyaç duymaktadır. Bir ya da daha fazla aracın finanse edilmesi ve operasyonel olarak yönetilmesi, şirketin iş kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle araç satın almak yerine kiralama hizmetlerinden yararlanılarak büyük avantajlar elde ediliyor.

Herkese uygun bir aracın bulunduğu Reis Bireysel Kiralama, hem kurumsal firmalara hem de bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyor. Yol güvenliğinize her şeyden çok önem veren firma tarafından bütün araçların periyodik bakımları tam zamanında gerçekleştirilmektedir.

Yol yardımına ihtiyacınız olduğu acil durumlarda 0 554 930 39 53 numaralı Assistance hattı üzerinden çekme, kurtarma, tamir gibi yol yardım hizmetleri sunan Reis Bireysel Kiralama, aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanız için daima yanınızda olmaktadır. Aracın çalınması ya da arızalanması gibi durumlarda yedek araç temini hizmeti de sunan firmanın hizmetleri ile kendiniz daha özel hissedeceksiniz. Bir telefon kadar yakın olan Reis Bireysel Kiralamaya istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.