Bulaşık Makinesi Arızası Onarımı İçin Orijinal Parça Kullanımı

734 views

21.yüzyıl modern yüzyıl teknolojisinin günlük yaşamın her alanında kendisine aktif şekilde yer edinmeye başlamasıyla birlikte dünya genelinde beyaz eşya ürünlerinin kullanımı oldukça popüler bir hale geldi. Dünyanın her yerinde son yıllarda lüks bir beyaz eşya teknolojisi olmaktan çıkarak son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan Arçelik markalı bulaşık makineleri sayesinde artık bulaşık yıkama işlemi zahmetli ve yorucu bir ev işi olmaktan çıkıyor. Günümüzde artık bulaşıkları, makineye dizerek elde yıkama tekniklerine göre hem de daha ekonomik hem da daha kaliteli bir şekilde bulaşıkların yıkanabilmesine yardımcı olan bulaşık makinesindeki problemlere yönelik olarak ise Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştiriliyor.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen problemlere yönelik olarak hızlı ve etkin arıza onarım müdahaleleri ile bölgesel bazda dünya standartlarına uygun servis çözümlerinden yararlanabilme imkanı vermekte olan Bosch Servisi merkezinde alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personeller ile hizmet veriliyor. Özellikle de en yeni Bosch bulaşık makinesi teknolojisine ilişkin olarak düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmekte olan teknik personeller hem yeni bulaşık makinesi teknolojilerini yakından tanıyor hem de bulaşık makinesinde meydana gelebilecek arızalara ilişkin olarak bilgi ve deneyim sahibi oluyor. Bu çerçevede de arızalı bulaşık makinesi durumunda da hızlı ve kaliteli servis uygulamaları ile kullanıcıların arızalanan bulaşık makinelerini en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve deneyiminde kullanmaya başlayabilmesine yardımcı oluyor.

Üstün teknolojik özelliklere sahip olan ve 1.sınıf kalitedeki malzeme ile üretilen Arçelik markalı bulaşık makinelerinde yapılan Siemens Servisi teknik ekiplerinin arıza kontrol uygulamaları sonucunda arızalı olduğu veya işlevini yitirmiş olduğu belirlenen parçaların yenisi ile değişimi uygulanıyor. Bu şekilde hem daha kaliteli hem de daha ekonomik şekilde arıza onarımının gerçekleştirilebilmesi hedefi ile parça değişimi uygulanan parçalarda makineye takılan yeni yedek parçalarında sadece orijinal Arçelik yedek parça ürünleri olması konusunda dikkatli bir şekilde hareket ediliyor. Ayrıca bu parça değişimi uygulanan makinelerdeki, yeni parçalara yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmeti sunularak, maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenirlilik oluşturularak, bulaşık makinesi servisi hizmetlerinde modern hizmet standartlarından yararlanabilme şansı veriliyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.