ASUS Zenfone 3 Ekran Değişimi için MobilClinix

323 views

ASUS Zenfone 3, tanıtıldığı günden bu yana en çok ilgi gören Android akıllı telefon modellerinden biri. Her ne kadar ülkemizde henüz satışa çıkmayan bir model olsa da daha önce ASUS model akıllı telefonların ülkemizde satışa çıktığını hatırlayacak olursak kısa bir süre içinde Türkiyede satışa çıkmasını bekliyoruz.

ASUS Zenfone 3, özellikleri bakımından oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olan cihaz, full HD ekran çözünürlüğü ve 5.5 inçlik ekran boyutu ile öne çıkıyor. 3000 mAh değerinde bataryası bulunan cihazın 4 GB seviyesindeki RAM birimi de son derece ilgi çekici. Çünkü günümüzdeki akıllı telefonların üst seviye modellerine baktığımızda 4 GB RAM donanımının adeta standart olduğunu söyleyebiliriz. Qualcomm tarafından üretilen güncel sayılabilecek yonga seti ile kullanıcılarına yüksek performans vadediyor. 16 MP kamerası bulunan cihazın ekranını Corning Gorilla Glass 4 serisinden bir koruyucu koruyor. Ancak şimdiden söylemeliyiz ki, yüksek ilgi ile satışa çıkması beklenen cihazın sık sık ASUS Zenfone 3 ekran değişimi için servislere yolu düşecek gibi görünüyor. Çünkü bu zamana kadarki deneyimlerimiz, çok satılan ve buna bağlı olarak çok ilgi gören modellerin doğal olarak diğerlerine göre çok daha fazla servise uğradıklarını, çeşitli düşme, darbe ya da çizilme gibi sorunlar yaşadıklarını gösteriyor. Bu kapsamda ASUS Zenfone 3 cam değişimi de bolca gerçekleşecek tamir işlemleri maruz kalacak gibi.

asus zenfone 3 ekran degisimi mobilclinix

Asus Zenfone 3 Tamiri için MobilClinix Hazır (H2)

Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da ASUS Zenfone 3 için teknik servis ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Bu nedenle kullanıcıların ilk tercihi ASUS teknik servisi birimi olacaktır. Ancak söz konusu tamir işlemleri yetkili servisler tarafından kullanıcı hatası olarak görülmektedir. Buna bağlı olarak da ciddi miktarda yüksek fiyatlar üzerinden tamir edileceği ifade edilecektir. Ancak MobilClinix, başta ASUS olmak üzere diğer tüm popüler cihazlarda olduğu gibi yine profesyonel ekibi ve güncel teknolojilere sahip cihazlarıyla ASUS Zenfone 3 tamiri için de kullanıcıların yanında olacak. Hem 6 ay garantili hem de uygun fiyata akıllı telefon tamiri için http://tr.mobilclinix.com/ adresinden ve 26 farklı fiziksel şube üzerinden MobilClinix’e ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.